Акваизол Супер – наплавляемый битумно-полимерный материал

Ретельно підібраний склад бітумного в'яжучого, надає матеріалам Акваізол широкий спектр необхідних експлуатаційних характеристик

Покрівельні та гідроізоляційні матеріали (євроруберойд) торгової марки Акваізол серійно виробляються заводом з серпня 1999 року. Ретельно підібраний склад бітумного в'яжучого, надає матеріалам широкий спектр необхідних експлуатаційних характеристик. Армована основа з склополотна або поліестера – не піддається гниттю і старінню. Верхній шар матеріалу захищений сланцевим посипанням.

Вид модифікатора визначає гранично низьку температуру, при якій можливе нормальне укладання і зберігання матеріалу на покрівлі в процесі укладання із збереженням еластичності при розмотуванні рулонів, а також гранично високу температуру, при якій матеріал зберігає свої фізико-механічні властивості.

СБС – модифіковані матеріали допускають укладання при температурі до -20°С, і зберігають фізико-механічні властивості при нагріванні до +100°С.

АПП – модифіковані матеріали (з посипанням) допускають укладання при температурі до -10°С, і зберігають фізико-механічні властивості при нагріванні до +115°С, а АПП-модифіковані матеріали (без посипання) при нагріванні до +90°С або до 115°С .

Вибір матеріалів по виду армуючої основи (склополотно або поліестер) визначається насамперед конструкцією покрівлі та параметрами її експлуатації. Матеріали, армовані склополотном, застосовуються як правило на плоских дахах, або покрівлях з ухилом не більше 4%, так як склополотно не еластичне і при можливості виникнення деформацій конструкцій покрівлі матеріал може лопнути в напрямку цих деформацій. На покрівлях промислових будівель з арочною конструкцією ферм, наявністю примикань і «розжолобків» (переломів покрівлі), можливістю вібрацій від кранових навантажень і роботи технологічного обладнання необхідно застосовувати матеріали, армовані поліестером, так як ці матеріали допускають відносне подовження до 30-40%.

При облаштуванні нової покрівлі (від стяжки) обов'язково виконати поґрунтування стяжки (праймер). Нормативний комплект матеріалів – підкладка -2,5 верхній шар – 4,0-П. При ремонті покрівлі без зняття старого килима допускається застосування матеріалів -3,5-П. Залежно від вимог до покрівель для облаштування покрівельного килима застосовуються наступні марки матеріалів акваізол:

АКВАІЗОЛ ЕКО підкладковий – бітумно-полімерний матеріал, що наплавляється, з армуючою основою зі склополотна (СХ) або поліестеру (ПЕ), призначений для влаштування нижнього шару покрівельного килима. Покривна маса складається з дистильованого бітуму модифікованого стирол-бутадієн-стиролом (СБС). З обох сторін на матеріал нанесена антиадгезійна поліетиленова плівка.
Ширина рулону 1 метр, довжина 15 метрів.

АКВАІЗОЛ ЕКО – бітумно-полімерний матеріал, що наплавляється, з армуючою основою зі склополотна (СХ) або поліестеру (ПЕ), призначений для влаштування верхнього шару покрівельного килима. Покривна маса складається з дистильованого бітуму модифікованого стирол-бутадієн-стиролом (СБС). Від механічного впливу і ультрафіолетового випромінювання верхня поверхня матеріалу захищена сланцевим посипанням, на нижню поверхню матеріалу нанесена антиадгезійна поліетиленова плівка.
Ширина рулону 1 метр, довжина 10 метрів.

АКВАІЗОЛ підкладковий – бітумно-полімерний матеріал, що наплавляється, з армуючою основою зі склополотна (СХ) або поліестеру (ПЕ); призначений для влаштування нижнього шару двошарового покрівельного килима і гідроізоляції елементів будівель і споруд. Покривна маса складається із дистильованого бітуму, модифікованого атактичним поліпропіленом (АПП). З обох сторін матеріалу нанесена антиадгезійна поліетиленова плівка.
Ширина полотна рулону 1 метр, довжина 10 метрів.

АКВАІЗОЛ АПП – бітумно-полімерний матеріал, що наплавляється, з армуючою основою зі склополотна (СХ) або поліестеру (ПЕ), призначений для влаштування верхнього шару покрівельного килима. Від механічного впливу і ультрафіолетового випромінювання верхня поверхня матеріалу захищена сланцевим посипанням. Нижня поверхня покрита антиадгезійною поліетиленовою плівкою. В якості модифікатора бітуму використаний атактичний поліпропілен (АПП).
Ширина полотна рулону 1 метр, довжина 10 метрів.

АКВАІЗОЛ СБС підкладковий – бітумно-полімерний матеріал, що наплавляється, з армуючою основою зі склополотна (СХ) або поліестеру (ПЕ) призначений для влаштування нижнього шару покрівельного килима. Покривна маса складається із дистильованого бітуму, модифікованого атактичним поліпропіленом (АПП). 
Ширина полотна рулону 1 метр, довжина 15 метрів.

АКВАІЗОЛ СБС – бітумно-полімерний матеріал, що наплавляється, з армуючою основою зі склополотна (СХ) або поліестеру (ПЕ) призначений для влаштування верхнього шару покрівельного килима. Від механічного впливу і ультрафіолетового випромінювання верхня поверхня матеріалу захищена сланцевим посипанням. Нижня поверхня покрита антиадгезійною поліетиленовою плівкою. В якості модифікатора бітуму використаний стирол-бутадієн-стирол (СБС).
Ширина полотна рулону 1 метр, довжина 10 метрів.

АКВАІЗОЛ ЕЛАСТ – бітумно-полімерний матеріал, з армуючою основою з поліестеру (ПЕ) призначений для влаштування верхнього шару покрівельного килима. Від механічного впливу і ультрафіолетового випромінювання верхня поверхня матеріалу захищена сланцевим посипанням. Покривна маса складається із дистильованого бітуму, модифікованого стирол-бутадієн-стирол (СБС).
Ширина полотна рулону 1 метр, довжина 10 метрів.

АКВАІЗОЛ-ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ – бітумно-полімерний матеріал, що наплавляється, з армуючою основою з посиленого поліестеру; призначений для влаштування гідроізоляції фундаментів будівель і споруд. Покривна маса складається із дистильованого бітуму, модифікованого стирол-бутадієн-стиролом (СБС).
Ширина полотна рулону 1 метр, довжина 10 або 15 метрів.

Всі покрівельні матеріали, що випускаються заводом «Акваізол» проходять щорічну сертифікацію в системі УкрСЕПРО.
Гарантійний термін – 15 років.

Увага!
Не допускається застосування всіх видів підкладкових покрівельних і гідроізоляційних матеріалів в якості верхнього шару покрівельного килима. На застосовані таким чином матеріали гарантійні зобов'язання не поширюються.

Фізико-механічні властивості матеріалів АКВАІЗОЛ

Модифицированные материалы
Модифицированные материалы
 Матеріали  без посипання з посипанням
Габарити рулону 15х1 10х1 10х1
Маса 1 кв.м, кг 2,5 2,5; 3,0 2,0; 2,5; 3,0 3,0; 3,5 4,0 4,0 3,5; 4,0; 4,5 4,0; 4,5; 5,0
Модифікація АПП СБС АПП СБС АПП СБС АПП СБС
Теплостійкість +90 +95 +100 +100 +90 +95 +115 +100
Гнучкість на брусі -10 -15 -10 -20 -10 -15 -10 -20
Верхнє захисне покриття поліетиленова плівка сланцеве посипання
 Водонепроникність Абсолютна