Онлайн-калькулятор

Онлайн-калькулятор: розраховуємо кількість матеріалів, необхідних для покрівлі чи фасаду Вашої оселі

Як користуватися калькулятором

Якщо Ви вже маєте креслення будинку, за допомогою нашого онлайн-калькулятора можна розрахувати кількість матеріалів, необхідних для його покрівлі або фасаду. Для цього Вам знадобляться дані із розмірами будинку. Для підрахунку дотримуйтесь покрокових вказівок.

Однак слід пам'ятати: якщо архітектурний проект є складним, для отримання точних результатів потрібен індивідуальний підхід до процедури розрахунку матеріалів. Чого неможливо досягти в режимі онлайн-калькулятора. Подібну послугу Ви завжди можете отримати у наших представницьких офісах в Україні.

Коник – верхнє горизонтальне ребро даху, утворене перетином двох покрівельних схилів. Для додаткового захисту від опадів та посилення естетичного ефекту тут встановлюється коньковий елемент.

Торець – бічна частина покрівельного схилу. Тут покрівля піддається значним вітровим навантаженням. Для захисту країв покрівельного матеріалу від вітру та підпокрівельного простору від вологи на торцях кріпляться торцеві або вітрові планки.

Карниз – нижня частина покрівлі, що нависає над будовою. Виконує функції захисту поверхні стінки від дощової води. При цьому покрівельний матеріал у цих місцях сам потребує додаткового захисту від негоди. З цією метою тут встановлюється карнизна планка.

Єндова (розжелобок) – внутрішній впалий кут, утворений двома схилами покрівлі. Одне з найуразливіших місць скатної покрівлі. Вимагає підвищеної уваги при монтажі - встановлення додаткової гідроізоляції та спеціальних додаткових елементів - розжолобків.

Примикання – ділянка з'єднання покрівлі зі стіною або трубою. Так само, як і ендова, вимагає встановлення додаткової гідроізоляції та відповідних додаткових елементів – примикань.

Вентиляційні елементи (аератори, вентиляційні коньки) – виконують функцію вентиляції підпокрівельного простору, запобігаючи утворенню конденсату та виникненню гниття в «покрівельному пирозі». Обов'язкові для встановлення на всі види бітумних (м'яких) покрівель.

Кріплення (саморізи, клей, клямери і т. д.) - те, за допомогою чого покрівельний матеріал і додаткові елементи кріпляться до основи. При монтажі металочерепиці використовуються покрівельні шурупи з прокладкою із спеціальної атмосферостійкої гуми. Колір головки таких шурупів підбирається під колір покрівельного покриття. При встановленні бітумної черепиці використовуються оцинковані цвяхи з широким капелюшком і бітумна мастика.

Крок 1. Введіть потрібну кількість матеріалів:
Найменування Одиниці вимірювання Кількість
Площа покрівлі м кв.
Коник п.м
Карнизи п.м
Торець п.м
Єндова (розжолобок) п.м
Примикання п.м