• Євроруберойд Акваізол СБС-ПЕ-3.0

Євроруберойд Акваізол СБС-ПЕ-3.0

  • 136.38 грн/м.кв.
  • 2045.70 грн/рулон
  • Модель: Акваізол СБС-ПЕ-3.0
  • Наявність: На складі

У закладки До порівняння

Рулонний бітумно-полімерний покрівельний та гідроізоляційний матеріал (євроруберойд) марки Акваізол СБС-ПЕ-3.0 - завдяки оригінальним рецептом бітумного в'яжучого, матеріал має необхідні експлуатаційні якості. Армована основа з поліестеру - не піддається гниттю і старінню. Верхній і нижній шари матеріалу захищені поліетиленовою плівкою. Теплостійкість + 105 ° С, температура гнучкості, на брусі R = 25 мм - 15 ° С.

Акваізол СБС-ПЕ-3.0, це бітумно-полімерний матеріал для нижнього шару покрівельного килима, за показником теплостійкості перевершує СБС - матеріали, з аналогічним питомою вагою представлені на покрівельному ринку України. Цим матеріалом можна впевнено працювати в жарку погоду і взимку.

Матеріал марки Акваізол СБС-ПЕ-3.0 призначений для гідроізоляції та ремонту плоских покрівель будівель промислового і цивільного призначення.


Як стелити євроруберойд

Укладання Акваізол СБС-ПЕ-3.0 проводиться методом наплавлення за допомогою пропанового або жидкотопливной пальника. Основу перед укладанням необхідно ретельно очистити і висушити, і обробити бітумної грунтовкою. Цей матеріал застосовують в якості підкладки покрівельного покриття. При цьому бічний нахлест полотен повинен бути не менше 80 мм, а торцевий - 150 мм.

Акваізол СБС-ПЕ-3.0 випускається відповідно до вимог EN.

Габаритні розміри рулону - 15 х 1 м, вага 45,0 кг. Матеріал поставляється на піддонах 1180 х 970 мм, закріплений поліпропіленовою стрічкою в термоусадочну поліетиленовому чохлі. На одному піддоні розміщується 23 рулону Акваізол СБС-ПЕ-3.0. Гарантійний термін служби матеріалу 20 років.


Ще один варіант ціни євроруберойду в Харкові.


pdf Завантажити Збірник нормативно-технічної документації по застосуванню матеріалів "АКВАІЗОЛ" (2.74 MB)Євроруберойд
Колекція Акваізол
Гарантійний термін служби 35 років
Назва кольору Чорний
Ширина рулона, м 1
Підкладковий шар плівка/плівка
Температура эксплуатации, oС -45/+115
Вага, кг/м 3,0
Дліна рулона, м 15
Основа Поліестер
Вага основи, г/м2 160
Модифікатор СБС
Теплостійкість, oC 105
Гнучкість на брусі, oC -15
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Еврорубероид