Інформація про завод покрівельних матеріалів

Компанія Aquizol

Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» розпочав свою історію у 1998 році. Технологія виробництва на той момент була інноваційною для українського ринку. Керівники підприємства зробили ставку на багатий досвід світових брендів, які спеціалізуються на виготовленні бітумно-полімерних покрівельних покриттів, і науково-технічний потенціал харківської інженерії. Практично відразу продукція торгової марки «Акваізол», що випускається, завоювала популярність на будівельному ринку України.

Не перший рік підприємство займає позиції лідера на ринку будівельних матеріалів. І є абсолютним лідером у східному регіоні країни. Продукція «Акваізол» застосовується як на покрівлях приватних будинків і комерційних підприємств, так і для покрівельних робіт на стратегічних об’єктах по всій Україні.

Бітумно-полімерні покрівельні покриття давно підкорили європейський і американський ринок. У нашій країні вони впевнено замінюють собою застарілі руберойд і шифер.

Компанія використовує новітні технології у виробництві, обладнанні та управлінні, чітко реагуючи на швидкі зміни потреб ринку. Тримаючи руку на пульсі, керівництво заводу провело ретельну оптимізацію та модернізацію підприємства, що дозволило збільшити кількість продукції, яка випускається, на 40%.

Модифицированные материалы
Модифицированные материалы
Модифицированные материалы

Завод «Акваізол» використовує сировину від відомих світових виробників. Контроль якості та дотримання технології виготовлення відбувається на кожному етапі випуску продукції. І регламентується світовими стандартами.

Продукція торгової марки «Акваізол» пройшла європейську сертифікацію та випускається у суворій відповідності з Європейськими нормами.

Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» випускає:

  • Бітумно-полімерні покрівельні та гідроізоляційні мембрани торгових марок «Акваізол» і «Руберіт»;
  • Бітумну черепицю «Акваізол» «Мозаїка» та «Акцент» і комплектуючі до них;
  • Неткане поліефірне полотно «РУНО», яке застосовується як армована основа для покрівельних матеріалів, і як геотекстиль для будівництва, ландшафтного дизайну і у сільському господарстві.

Підприємство реалізує продукцію, що випускається, через широку дилерську мережу та мережу регіональних представництв, розташованих у всіх великих містах України: у Києві, Львові, Дніпрі, Миколаєві, Черкасах та Одесі, Запоріжжі, Краматорську, Сумах, Харкові. Маркетингову політику компанії спрямовано на розширення ринків збуту. Компанія «Акваізол» завжди відкрита до нової співпраці. Є можливість придбати матеріали безпосередньо на Заводі, у відділі продажів, і за допомогою інтернет-ресурсу.

Нагороди та досягнення