• Євроруберойд Акваізол ПЕ-4.0-ГР

Євроруберойд Акваізол ПЕ-4.0-ГР

  • 193.44 грн/м.кв.
  • 1934.40 грн/рулон
  • Модель: Акваізол ПЭ-4.0-ГР
  • Наявність: На складі

У закладки До порівняння

Рулонний бітумно-полімерний гідроізоляційний матеріал (євроруберойд) марки Акваізол ПЕ-4.0-ГР - завдяки оригінальним рецептом СБС-модифікованого бітумного в'яжучого, матеріал має високі експлуатаційні якості. Армована основа з посиленого високоміцного поліестеру - не піддається гниттю і старінню. Верхня і нижня поверхні матеріалу захищені поліетиленовою плівкою. Теплостійкість + 110 ° С, температура гнучкості, на брусі R = 25 мм - 20 ° С.


Акваізол ПЕ-4.0-ГР - це спеціальний бітумно-полімерний матеріал для гідроізоляції фундаментів і інших елементів будівель і споруд, а також для нижнього шару покрівельного килима на особливо відповідальних об'єктах, за показником теплостійкості він перевершує всі СБС - матеріали, з аналогічним питомою вагою представлені на покрівельному ринку України. Цим матеріалом можна впевнено працювати як в жарким літом так і взимку.


Як укладати Акваізол ПЕ-4.0-ГР

Укладання Акваізол ПЕ-4.0-ГР проводиться методом наплавлення за допомогою пропанового пальника. Основа перед укладанням необхідно ретельно очистити і висушити, і обробити бітумної грунтовкою. Цей матеріал застосовують в якості гідроізоляційного покриття. При цьому бічний нахлест полотен повинен бути не менше 80 мм, а торцевий - 150 мм.

Акваізол ПЕ-4.0-ГР випускається відповідно до вимог EN.

Габаритні розміри рулону - 10 х 1 м, вага 40,0 кг. Матеріал поставляється на піддонах 1180 х 970 мм, закріплений поліпропіленовою стрічкою в термоусадочну поліетиленовому чохлі. На одному піддоні розміщується 23 рулону Акваізол ПЕ-4.0-ГР. Гарантійний термін служби матеріалу 20 років.

pdf Завантажити Збірник нормативно-технічної документації по застосуванню матеріалів "АКВАІЗОЛ" (2.74 MB)


Євроруберойд
Колекція Акваізол
Гарантійний термін служби 35 років
Назва кольору Чорний
Ширина рулона, м 1
Підкладковий шар плівка/плівка
Температура эксплуатации, oС -50/+130
Вага, кг/м 4,0
Дліна рулона, м 10
Основа Поліестер
Вага основи, г/м2 180
Модифікатор СБС
Теплостійкість, oC 110
Гнучкість на брусі, oC -20
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Еврорубероид