• Євроруберойд Акваізол ЕЛАСТ-ПЕ-5.0-ПС

Євроруберойд Акваізол ЕЛАСТ-ПЕ-5.0-ПС

  • 181.80 грн/м.кв.
  • 1818.00 грн/рулон
  • Модель: Акваізол ЭЛАСТ-ПЭ-5.0-ПС
  • Наявність: На складі

У закладки До порівняння

Рулонний бітумно-полімерний покрівельний та гідроізоляційний матеріал (євроруберойд) марки Акваізол ЕЛАСТ-ПЕ-5.0-ПС, популярний покрівельний матеріал ТМ «АКВАЇЗОЛ», відрізняється підвищеною надійністю і легкістю укладання. Завдяки оригінальним рецептом бітумного в'яжучого, матеріал має не тільки, високі експлуатаційні характеристики, але і багаторічну і стійку репутацію надійного покрівельного покриття. Армована основа з поліестеру - не піддається гниттю і старінню. Верхній шар матеріалу захищений крупнозернистою сланцевої посипкою. Теплостійкість + 100 ° С, температура гнучкості на брусі R = 25 мм -20 ° С.

Матеріал марки Акваізол ЕЛАСТ-ПЕ-5.0-ПС призначений для гідроізоляції та ремонту плоских покрівель будівель промислового і цивільного призначення. Він застосований і успішно експлуатується на десятках найбільш відповідальних об'єктах промисловості, транспорту і соціальної сфери України.


Правильне укладання євроруберойду

Укладання Акваізол ЕЛАСТ-ПЕ-5.0-ПС проводиться методом наплавлення за допомогою пропанового або жидкотопливной пальника. Основа повинна бути попередньо покрите підкладковим матеріалом "Акваізол". При укладанні - бічний нахлест полотен повинен бути не менше 80 мм, а торцевою - не менше 150 мм.

Акваізол ЕЛАСТ-ПЕ-5.0-ПС випускається відповідно до вимог EN.

Габаритні розміри рулону - 10 х 1 м, вага рулону 50,0 кг. Матеріал поставляється на піддонах 1180 х 970 мм, закріплений поліпропіленовою стрічкою в термоусадочну поліетиленовому чохлі. На одному піддоні розміщується 18 рулонів Акваізол ЕЛАСТ-ПЕ-5.0-ПС. Гарантійний термін служби матеріалу 20 років.Можливо, Вам потрібно купити євроруберойд на поліестері під Києвом, ми робимо доставку по всій Україні!


pdf Завантажити Збірник нормативно-технічної документації по застосуванню матеріалів "АКВАІЗОЛ" (2.74 MB)

Євроруберойд
Колекція Акваізол
Гарантійний термін служби 20 років
Назва кольору Сірий
Ширина рулона, м 1
Підкладковий шар плівка/сланець
Температура эксплуатации, oС -50/+120
Вага, кг/м 5,0
Дліна рулона, м 10
Основа Поліестер
Вага основи, г/м2 160
Модифікатор СБС
Теплостійкість, oC 110
Гнучкість на брусі, oC -20
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Еврорубероид