• Євроруберойд Акваізол ПРО-ПЕ-4.5-ПС

Євроруберойд Акваізол ПРО-ПЕ-4.5-ПС

  • 173.10 грн/м.кв.
  • 1731.60 грн/рулон
  • Модель: Акваізол ПРО-ПЕ-4.5-ПС
  • Наявність: На складі

У закладки До порівняння

Рулонний бітумно-полімерний покрівельний та гідроізоляційний матеріал (євроруберойд) марки Акваізол ПРО-ПЕ-4.5-ПС серійно виробляється заводом «Акваізол» з 1999 року. Завдяки оригінальним рецептом бітумного в'яжучого, матеріал має високі експлуатаційні характеристики при розумній ціні. Армована основа з поліестеру-не піддається гниттю і старінню. Верхній шар матеріалу захищений крупнозернистою сланцевої посипкою. Теплостійкість + 115 ° С, температура гнучкості на брусі R = 25 мм -13 ° С.

Оптимально підібрані компоненти в рецепті Акваізол ПРО-ПЕ-4.5-ПС дозволили створити матеріал, що володіє дуже високими експлуатаційними характеристиками і порівняно невисокою вартістю. Цей матеріал призначений для застосування на об'єктах високого ступеня відповідальності і не має прямих аналогів на покрівельному ринку України.

Матеріал марки Акваізол ПРО-ПЕ-4.5-ПС призначений для гідроізоляції та ремонту плоских покрівель будівель промислового і цивільного призначення.


Євроруберойд: технологія укладання

Укладання Акваізол ПРО-ПЕ-4.5-ПС проводиться методом наплавлення за допомогою пропанового або жидкотопливной пальника. Основу перед укладанням необхідно ретельно очистити і висушити, при необхідності обробити бітумної грунтовкою. При цьому боковий нахлест полотен повинен бути не менше 80 мм, а торцевий - 150 мм.

Допускається укладання одного шару Акваізол ПРО-ПЕ-4,5-ПС з посипанням на підготовлену основу з традиційного руберойду.

Акваізол ПРО-ПЕ-4.5-ПС випускається відповідно до вимог EN.

Габаритні розміри рулону - 10 х 1 м, вага рулону 45,0 кг. Матеріал поставляється на піддонах 1180 х 970 мм, закріплений поліпропіленовою стрічкою в термоусадочну поліетиленовому чохлі. На одному піддоні розміщується 23 рулону Акваізол ПРО-ПЕ-4.5-ПС. Гарантійний термін служби матеріалу 25 років.


Подивіться інший покрівельний руберойд - ціна в Харкові.


pdf Завантажити Збірник нормативно-технічної документації по застосуванню матеріалів "АКВАІЗОЛ" (2.74 MB)

Євроруберойд
Колекція Акваізол
Гарантійний термін служби 35 років
Назва кольору Сірий
Ширина рулона, м 1
Підкладковий шар плівка/сланець
Температура эксплуатации, oС -40/+125
Вага, кг/м 4,5
Дліна рулона, м 10
Основа Поліестер
Вага основи, г/м2 160
Модифікатор ПРО
Теплостійкість, oC 115
Гнучкість на брусі, oC -13
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Еврорубероид