• Євроруберойд  АПП-ПЕ-2.0

Євроруберойд АПП-ПЕ-2.0

  • 111.84 грн/м.кв.
  • 1677.60 грн/рулон
  • Модель: Акваізол АПП-ПЭ-2.0
  • Наявність: На складі

У закладки До порівняння

Покрівельний і гідроізоляційний матеріал Акваізол АПП-ПЕ-2.0, завдяки оригінальним рецептом бітумного в'яжучого, має всі необхідні експлуатаційні якості, при відносно невисокій ціні. Армована основа з поліестеру - міцна і не піддається гниттю і старінню. Верхній і нижній шар матеріалу захищений поліетиленовою плівкою. Теплостійкість + 110 ° С, температура гнучкості на брусі, при R = 25 мм, -12 ° С.

Акваізол АПП-ПЕ-2.0 - це бітумно-полімерний матеріал, для нижнього шару покрівельного ковра.Он призначений для гідроізоляції та ремонту плоских покрівель будівель промислового і цивільного призначення.


Технологія укладання

Укладання Акваізол АПП-2.0 проводиться методом наплавлення за допомогою пропанового або жидкотопливной пальника. Основою служить цементно-піщана стяжка або бетонна плита перекриття. Основа перед укладанням необхідно ретельно очистити і висушити, і обов'язково обробити бітумної грунтовкою (праймером). При укладанні боковий нахлест полотен матеріалу, повинен бути не менше 80 мм, а торцевий - 150 мм.

Акваізол АПП-ПЕ-2.0 випускається відповідно до вимог EN.

Габаритні розміри рулону - 15 х 1 м, вага рулону 30.0 кг Матеріал упаковується на піддони 1180 х 970 мм, закріплені поліпропіленової стрічкою і термоусадочним поліетиленовим чохлом. На одному піддоні розміщується 23 рулону Акваізол АПП-ПЕ-2.0. Гарантійний термін служби матеріалу 20 років.


Подивіться інший покрівельний руберойд - ціна в Дніпрі.


pdf Завантажити Збірник нормативно-технічної документації по застосуванню матеріалів "АКВАІЗОЛ" (2.74 MB)Євроруберойд
Колекція Акваізол
Гарантійний термін служби 35 років
Назва кольору Чорний
Ширина рулона, м 1
Підкладковий шар плівка/плівка
Температура эксплуатации, oС -40/+125
Вага, кг/м 2,0
Дліна рулона, м 15
Основа Поліестер
Вага основи, г/м2 160
Модифікатор АПП
Теплостійкість, oC 110
Гнучкість на брусі, oC -12
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Еврорубероид