• Євроруберойд Руберіт  ПЭ-2.5

Євроруберойд Руберіт ПЭ-2.5

  • 103.20 грн/м.кв.
  • 1548.00 грн/рулон
  • Модель: Руберит ПЭ-2.5
  • Наявність: На складі

У закладки До порівняння

Рулонний бітумно-полімерний покрівельний та гідроізоляційний матеріал (євроруберойд) марки Руберіт ПЕ-2.5 - завдяки оригінальним рецептом бітумного в'яжучого, матеріал має необхідні експлуатаційні якості при невисокій ціні. Армована основа з поліестеру - не піддається гниттю і старінню. Верхній і нижній шари матеріалу захищені поліетиленовою плівкою. Теплостійкість + 100 ° С, температура гнучкості, на брусі R = 25 мм - 10 ° С.

Руберіт ПЕ-2.5 це бюджетний бітумно-полімерний матеріал для нижнього шару покрівельного килима. Матеріали марки Руберіт ПЕ-2.5 призначені для гідроізоляції та ремонту плоских покрівель будівель промислового і цивільного призначення.


Укладання євроруберойду

Укладання Руберіта ПЕ-2.5 проводиться методом наплавлення за допомогою пропанового або жидкотопливной пальника. Основу перед укладанням необхідно ретельно очистити і висушити, і обробити бітумної грунтовкою. Цей матеріал застосовують в якості підкладки покрівельного покриття. При цьому боковий нахлест полотен повинен бути не менше 80 мм, а торцевий - 150 мм.

Руберіт ПЕ-2.5 випускається відповідно до вимог EN.

Габаритні розміри рулону - 15 х 1 м, вага 37,5 кг. Матеріал поставляється на піддонах 1180 х 970 мм, закріплений поліпропіленовою стрічкою в термоусадочну поліетиленовому чохлі. На одному піддоні розміщується 23 рулону Руберіта ПЕ-2.5.  Гарантійний термін служби матеріалу 15 років.Подивіться інший покрівельний руберойд - ціна в Запоріжжі.


pdf Завантажити Збірник нормативно-технічної документації по застосуванню матеріалів "АКВАІЗОЛ" (2.74 MB)

Євроруберойд
Колекція Руберіт
Гарантійний термін служби 35 років
Назва кольору Чорний
Ширина рулона, м 1
Підкладковий шар плівка/плівка
Температура эксплуатации, oС -35/+110
Вага, кг/м 2,5
Дліна рулона, м 15
Основа АПП
Вага основи, г/м2 140
Модифікатор АПП
Теплостійкість, oC 100
Гнучкість на брусі, oC -10
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Еврорубероид