• Євроруберойд Руберіт ЕКО-СХ-2.5

Євроруберойд Руберіт ЕКО-СХ-2.5

  • 95.76 грн/м.кв.
  • 1436.40 грн/рулон
  • Модель: Руберит ЭКО-СХ-2.5
  • Наявність: На складі


У закладки До порівняння

Рулонний бітумно-полімерний покрівельний та гідроізоляційний матеріал (євроруберойд) марки Руберіт ЕКО-СХ-2.5 завдяки оригінальним рецептом бітумного в'яжучого, матеріал має необхідні експлуатаційні якості при невисокій ціні. Армована основа з склополотна - не піддається гниттю і старінню. Верхній і нижній шари матеріалу захищені поліетиленовою плівкою. Теплостійкість + 95 ° С, температура гнучкості, на брусі R = 25 мм -5 ° С.

Руберіт ЕКО СХ-2.5 це спеціальний бюджетний бітумно-полімерний матеріал для нижнього шару покрівельного килима. Матеріали марки Руберіт ЕКО-СХ-2.5 призначені для гідроізоляції та ремонту плоских покрівель будівель промислового і цивільного призначення.


Як стелити євроруберойд

Укладання Руберіта ЕКО-СХ-2.5 проводиться методом наплавлення за допомогою пропанового пальника. Основу перед укладанням необхідно ретельно очистити і висушити, і обробити бітумної грунтовкою. Цей матеріал застосовують в якості підкладки покрівельного покриття. При цьому боковий нахлест полотен повинен бути не менше 80 мм, а торцевий - 150 мм.

Руберіт ЕКО СХ-2.5 випускається відповідно до вимог EN.

Габаритні розміри рулону - 15 х 1 м, вага 37,5 кг. Матеріал поставляється на піддонах 1180 х 970 мм, закріплений поліпропіленовою стрічкою в термоусадочну поліетиленовому чохлі. На одному піддоні розміщується 23 рулону Руберіта ЕКО СХ-2.5. Гарантійний термін служби 15 років.Ще один варіант ціни євро руберойду в Харкові.


pdf Завантажити Збірник нормативно-технічної документації по застосуванню матеріалів "АКВАІЗОЛ" (2.74 MB)

Євроруберойд
Колекція Руберіт
Гарантійний термін служби 35 років
Назва кольору Чорний
Ширина рулона, м 1
Підкладковий шар плівка/плівка
Температура эксплуатации, oС -25/+95
Вага, кг/м 2,5
Дліна рулона, м 15
Основа Склополотно
Вага основи, г/м2 50
Модифікатор пластоміри
Теплостійкість, oC 95
Гнучкість на брусі, oC -5
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Еврорубероид