17 Липня 2019
Мозаїка «Моріон» та Акцент «Мехіко» – чому їхня роздрібна ціна відчутно нижча?

Питання:

Чому, якщо фізико-технічні характеристики та гарантійний термін служби бітумної черепиці Мозаїка «Моріон» та Акцент «Мехіко» не відрізняються від інших найменувань колекції, їхня роздрібна ціна відчутно нижча?

Відповідь:

Ці дві марки виділені в окрему цінову групу, оскільки собівартість їх виробництва помітно нижча за собівартість інших найменувань колекції.

Цього досягнуто за рахунок застосування базальтової посипки, що залишилася від виробництва інших найменувань колекції, а також за рахунок відсутності вимог щодо наявності колірної гами (кількості кольорів посипання) на одному ґонті. І «Моріон», і «Мехіко» мають один основний колір, із хаотичним розкидом темних плям, у той час як в інших матеріалів колекції на один ґонт наноситися посипка декількох кольорів у певній, заданій послідовності та пропорції. Таким чином, єдиною причиною меншої вартості Мозаїка «Моріон» та Акцент «Мехіко», є менша вартість базальтової посипки, що застосовується під час її виробництва. Інших причин або відмінностей немає.