17 Лютого 2021
Акваізол знизив ціни на покрівельні матеріали
Сучасний ринок покрівельних матеріалів, зокрема, бітумно-полімерних, пропонує дуже широкий асортимент продукції і при цьому по дуже чималим цінами. Зрозуміло, що далеко не кожному бажаючому покрити дах свого будинку вони доступні. Але що дуже важливо, в нашій країні існує унікальний у багатьох відносинах Завод, що випускає бітумно-полімерні покрівельні матеріали європейського рівня.
 
Це – Завод Акваізол – виключно українське підприємство. Побудований Завод в пострадянський час за українські кошти і без залучення іноземних інвесторів, за технічної підтримки італійських фахівців.
 
Підприємство випускає рулонні бітумно-полімерні покрівельні та гідроізоляційні матеріали, що наплавляються, бітумну черепицю і нетканий геотекстиль для українського та закордонного ринків, використовуючи сировину і сучасне високопродуктивне обладнання, а також передові технології провідних європейських і світових компаній.
 
Саме тому якість рулонних бітумно-полімерних покрівельних і гідроізоляційних матеріалів AQUAIZOL отримало своє підтвердження європейським сертифікатом CE, як продукція, що виготовлена і повністю відповідає вимогам EN 13969:2004, EN 13969:2004/А1:2006 та EN13707:2004+А2:2009.
 
Інформація про AQUAIZOL, технічні характеристики продукції, будь-яка детальна інформація щодо асортименту, спеціальні пропозиції, повідомлення про акції та спеціальні пропозиції є на офіційному сайті підприємства: www.aquaizol.ua
15 лютого 2021 року в економічній політиці Заводу Акваізол відбулася важлива подія. Підприємство знизило ціни на всі рулонні бітумно-полімерні покрівельні та гідроізоляційні мембрани. Одночасно на заводі скоротили їх асортимент за рахунок неходових марок і зберегли у повному обсязі всі технічні характеристики та гарантійні зобов’язання.
Не будемо голослівними – наведемо конкретні приклади, звівши їх для зручності сприйняття, в таблицю:

 На закінчення, хочемо особливо підкреслити наступне: незважаючи на загальний занепад в економіці і несподівані додаткові ускладнення, викликані пандемією коронавируса, в Україні є і успішно розвивається вітчизняне виробництво покрівельних матеріалів європейського рівня.
 
Результатом цінової політики Заводу Акваізол стало істотне зниження вартості облаштування покрівлі високоякісними вітчизняними бітумно-полімерними матеріалами у всіх ринкових сегментах: в бюджетному, стандартному і преміальному.
Зниження ціни, а значить підвищення доступності покрівельних матеріалів, дозволить пожвавити покрівельний і будівельний ринок України і, незважаючи на зимове міжсезоння надати його розвитку довгоочікуваний і позитивний імпульс.
Уточнити ціни на всі покрівельні матеріали Заводу Акваізол Ви можете звернувшись до його відділу продажів або будь-якого, найближчого до Вас Регіонального представництва.

Опубліковано на порталі Profi DOM 17 лютого 2021 г. Автор Олександр Москаленко