Інформація про завод покрівельних матеріалів

Завод покрівельних матеріалів «Акваізол», це сучасне, спроектоване та збудоване «з нуля» підприємство. Основні етапи будівництва були закінчені в 1998 році, а вже за рік відкрилась лінія з виготовлення євроруберойду. У 2003-му в номенклатурі з`явилась бітумна черепиця, в 2004-ому – нетканий геотекстиль та поліестер. Від початку функціонування як повноцінного виробника лише для українського ринку було реалізовано більш як 70 млн. м2 євроруберойду під торговими марками «Акваізол» та «Руберит», а також більше 7 мільйонів квадратних метрів бітумної черепиці.

Всі матеріали виробляються з дотриманням завбачених для класу-виду технологій, але головне те, що якість продукту доведено реальною експлуатацією, часто в непростих, і навіть важких кліматичних умовах. Тому продукція заводу отримала заслужено високу оцінку і на офіційному рівні, як одна найкращих на покрівельному ринку, і від безпосереднього користувача.

Вся продукція наплавного і бітумно-полімерних типів, а також гідроізоляційні вироби Акваізол та Руберит, пройшли державну сертифікацію УкрСЕПРО, і були визнані як такі, що повністю відповідають нормам ДСТУ Б В.2.7.-101-2000 (стандарт ідентичний ДЕСТ (ГОСТ) 30547-97).

На даний час номенклатурний перелік заводу включає більше 50 позицій тільки євроруберойду (вироби на полімерно-бітумній основі), призначеного для використовування при облаштуванні покрівлі та як базовий матеріал при гідроізоляції. В прайс-листі нашого підприємства матеріали позначені аналогічно маркуванню продукту, і показують приналежність до визначеного класу. Усього представлено сім (7) класів:

1. Руберит ЕКО

2. Руберит

3. Акваізол ЕКО

4. Акваізол СБС

5. Акваізол АПП

6. Акваізол ЕЛАСТ

7. Акваізол ГР

Почерговість розміщення найменувань матеріалів у прайсі реалізована по принципу «від дешевих до дорогих (спеціалізованих)»

Також у прайс-листі підприємства ви можете знайти такі позиції нашого власного виробництва як геотекстиль «РУНО», бітумна черепиця ТМ «Акваізол» так комплектуючі до неї.

Виробниче оснащення заводу гарантує можливість випуску бітумної черепиці в двох геометричних конфігураціях і в 20 кольорах-відтінках. У відповідній кольоровій гаммі нами також виготовляються килимки для єндов (розжолобків) і плитка для коників та карнизів. Використання черепиці «Акваізол» дозволяє облаштувати покрівлю у європейському форматі, при цьому надавши їй і самій будівлі унікальних обрисів та естетичного вигляду.

Збереження звичної для марки якості, гарантується багатоетапним контролем і використанням лише сертифікованої сировини, а завдяки постійним впровадженням передових технологій і нормативів наша продукція завжди є актуальною. Рівень продукту ТМ «Акваізол» підтверджений знаком «Вища проба», тобто наші товари визнані також і Асамблеєю ділових округів України.