Аксесуари для бітумної черепиці

Аератор спеціальний

Аератор спеціальний для бітумної черепиці – елемент покрівельної системи, який забезпечує вентиляцію підпокрівельного простору. Встановлюють над отвором в OSB-3 плиті на відстані 0,5-0,8 м від коника покрівлі, при цьому на карнизах забезпечується приплив повітря. За рахунок різниці висот створюється перепад тиску, в результаті чого волога, що випаровується із утеплювача, виводиться за рахунок руху повітряних потоків. Таким чином, утеплювач залишається сухим і зберігає свої властивості. На кожен скат покрівлі необхідно встановити як мінімум один вентиляційний елемент (але не менше одного елемента на кожні 60 кв. м покрівлі).
Кольори: чорний, зелений, червоний, коричневий.

Аератор спеціальний

Скловатний утеплювач ISOVER

ISOVER – легка теплоізоляція зі скловолокна найвищої якості в плитах, яка має показники теплопровідності преміум-класу. Компанія «Сен-Гобен» (Saint-Gobain, Франція) випускає ізоляційні матеріали виключно на базі супертонкого штапельного скловолокна, висока ізолююча здатність якого визначається наявністю нерухомого повітря. Цим і пояснюється справді низька теплопровідність продукції ISOVER. Продукція ISOVER не старіє, не змінює своїх розмірів і зберігає свої ізолюючі властивості протягом всього терміну служби будинку. При сильних перепадах температур вдень і вночі, в різні пори року, навіть в умовах північного клімату, продукція ISOVER відмінно зберігає свої розміри. Завдяки своїй структурі з відкритою пористістю скловата забезпечує якнайкраще звукопоглинання в порівнянні з іншими відомими нині матеріалами.

Скловатний утеплювач ISOVER

Базальтовий утеплювач Termolife

Мінераловатяна продукція Termolife являє собою волокнистий матеріал, вироблений на основі базальтової сировини. Він володіє теплозвукоізоляційними властивостями, високими фізико-механічними показниками, гідрофобними і антибактерицидними властивостями, високою стійкістю до хімічного впливу. Мінераловатяна продукція Termolife є негорючим матеріалом. Одна з відмінних особливостей продукції Termolife – екологічна безпека.

Базальтовий утеплювач Termolife

Плити будівельні OSB-3

Орієнтовано-стружкова вологостійка плита OSB-3 – матеріал деревного походження, який виготовляється за допомогою пресування плоских прямокутних стружок в умовах підвищеного тиску і температури з використанням спеціальних водостійких смол і наповнювачів. Завдяки особливій структурі плити OSB-3 характеризуються високою стійкістю до механічних впливів, підвищеної вологості і температурних навантажень.

Плити будівельні OSB-3

Вентиляційний вихід в комплекті з проходкою

Каналізаційну систему необхідно оснащувати вентиляційними виходами для запобігання появи неприємних запахів і псування всієї системи (гази, що утворюються, мають руйнівну дію на каналізаційні труби). Вентвихід з ковпаком – вентиляційний вихід каналізації. Проходка до вентвиходам під гнучку черепицю – прохідний елемент для м'якої покрівлі. Використовується для монтажу вентиляційного виходу.

Кольор: коричневий.

Вентиляційний вихід в комплекті з проходкою

Ковпак на димар

Ковпак на димар виготовляється під замовлення згідно з розмірами, наданими замовником, з металу з кольоровим покриттям. Також можливе виготовлення ковпаків на паркан – під замовлення.

Кольори: чорний, зелений, червоний, коричневий.
Ковпак на димар

Софіт

 Софіт – спеціальні панелі з полівінілхлориду для підшивки карнизних і фронтонних звисів, стель. Софіт не схильний до гниття, корозії, не вимагає фарбування, простий і зручний у монтажі. Планки софіта з перфорацією сприяють вентиляції підпокрівельного простору. Термін служби – не менше 25 років при температурних перепадах від -50°С до +60°С.

Софіт

Плівки підпокрівельні

Евробарьер – супердифузійна поліпропіленова тришарова покрівельна мембрана. Забезпечує захист утеплювача і конструкції покрівлі від вологи і вивітрювання. Застосовується на утеплених скатних покрівлях.
Гідробар'єр  – паропроникна тришарова мікроперфорована подкровельная плівка. Забезпечує захист підпокрівельного горищного простору від дощу, снігу, пилу, а також вентиляцію водяної пари з внутрішніх приміщень за рахунок мікроперфорацій. Застосовується на неутеплених скатних покрівлях.
Паробар'єр  – паронепроникна тришарова підпокрівельна плівка. Забезпечує захист теплоізоляції від проникнення пари зсередини приміщення. Застосовується на утеплених скатних покрівлях і в стінових конструкціях.

Плівки підпокрівельні

Водостічна система PROFIL (Польща)

Водостічна система PROFIL призначена для організованого відводу дощової і талої води з дахів житлових будинків, промислових будівель, сільськогосподарських і присадибних споруд. Водостічна система PROFIL виробляється з високоякісного полівінілхлориду, який характеризується підвищеною механічною міцністю, хімічною стійкістю і легкою вагою. Система бездоганно витримує екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку і намерзання льоду взимку. Водостоки можуть використовуватися при діапазоні температур від -50°С до +60°С.

Водостічна система PROFIL (Польща)

Снігозатримувачі для бітумної черепиці

Призначення снігозатримувачів:

• утримати сніг на покрівлі з метою додаткового теплозбереження будівлі;
• запобігти сповзанню снігу великими масивами при таненні, щоб забезпечити безпеку людей та автотранспорту, що знаходяться у дворі;
• запобігти обрив і руйнування водостічної системи.
Снігозатримувачі для бітумної черепиці