Аксесуари для бітумної черепиці

Аератор спеціальний

Аератор спеціальний для бітумної черепиці – елемент покрівельної системи, який забезпечує вентиляцію підпокрівельного простору. Встановлюють над отвором в OSB-3 плиті на відстані 0,5-0,8 м від коника покрівлі, при цьому на карнизах забезпечується приплив повітря. За рахунок різниці висот створюється перепад тиску, в результаті чого волога, що випаровується із утеплювача, виводиться за рахунок руху повітряних потоків. Таким чином, утеплювач залишається сухим і зберігає свої властивості. На кожен скат покрівлі необхідно встановити як мінімум один вентиляційний елемент (але не менше одного елемента на кожні 60 кв. м покрівлі).
Кольори: чорний, зелений, червоний, коричневий.

Аератор спеціальний

Мастика бітумно-каучукова АМ-10 «AQUAIZOL»

Мастика бітумно-каучукова АМ-10 «AQUAIZOL» – розчин бітуму, модифікований каучуком в органічних розчинниках із додаванням наповнювачів. Готова до застосування. Висока ступінь склеювання. Термін зберігання: 1 рік у закритій тарі (див. дату на упаковці).Наносити на суху та чисту поверхню. Поверхні з бетону та штукатурки повинні бути попередньо заґрунтовані бітумним праймером АР-20 «AQUAIZOL».Товщина шару нанесення – не більше 5 мм. Склеювання – через 5-20 хвилин після досягнення відповідної в’язкості. Оптимальна температура: +5оС до +20оС. У холодну пору перед використанням зберігати мастику 1-2 доби у теплому приміщенні. Для очищення інструменту використовувати уайт-спіріт.

Аератор спеціальний

Вентиляційний вихід в комплекті з проходкою

Каналізаційну систему необхідно оснащувати вентиляційними виходами для запобігання появи неприємних запахів і псування всієї системи (гази, що утворюються, мають руйнівну дію на каналізаційні труби). Вентвихід з ковпаком – вентиляційний вихід каналізації. Проходка до вентвиходам під гнучку черепицю – прохідний елемент для м'якої покрівлі. Використовується для монтажу вентиляційного виходу.

Кольор: коричневий, зелений, чорний.

Вентиляційний вихід в комплекті з проходкою