АКВАІЗОЛ істотно підвищив характеристики своїх мембран

АКВАІЗОЛ першим з українських виробників перейшов на випуск матеріалів з підвищеними характеристиками і базальтовим захисним посипанням.
Так, показник теплостійкості в абсолютної більшості матеріалів збільшений на 5-10°C, а ключовий показник - гнучкість на брусі (R=25 мм), доведений у матеріалів Руберіт до -7°C, а у матеріалів Акваізол ЕКО і Акваізол АПП до -12°C.
Вони поліпшені завдяки збільшенню змісту полімерів. Це дозволяє продовжити гарантійний термін служби мембран з 10-15 до 15-20 років.

Всі матеріали Акваізол і Руберіт з базальтовим посипанням мають підвищену захищеність від зовнішніх погодних факторів, оскільки базальтове посипання значно міцніше сланцевого.
Якщо раніше наші матеріали були значно міцніше і надійніше, то тепер, ще ними стало працювати зручніше і швидше, ніж іншими покрівельними матеріалами.

Завод покрівельних матеріалів «Акваізол»

Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» заснований в 1998 р. Підприємство почало виробництво євроруберойду в 1999 р., виробництво бітумної черепиці в 2003 р., виробництво нетканого поліестеру і геотекстилю в 2004 р. За ці роки на покрівлях України укладено понад 70 млн. кв. м нашого євроруберойду і 8 млн. кв. м бітумної черепиці. Двадцятирічна експлуатація продукції ТМ «Акваізол» в різних кліматичних умовах і при різних навантаженнях підтвердила високу якість вироблених матеріалів.

Всі матеріали, що випускаються, рулонні, що наплавляються, бітумно-полімерні, покрівельні та гідроізоляційні ТМ Акваізол і Руберит сертифіковані в Державній системі сертифікації УкрСЕПРО і відповідають вимогам ДСТУ Б В.2.7-101-2000 (ГОСТ 30547-97) «Матеріали покрівельні та гідроізоляційні. Загальні технічні умови». Покрівельні та гідроізоляційні матеріали «Акваізол» пройшли європейську сертифікацію і виробляються в повній відповідності з європейськими нормами, про що свідчить сертифікат СЕ.

Прайс-лист заводу «Акваізол» налічує 58 позицій модифікованих полімерно-бітумних матеріалів (євроруберойду) для покрівельних і гідроізоляційних робіт. Завод «Акваізол» випускає матеріали: Руберит ЕКО, Руберит, Акваізол ЕКО, Акваізол АПП, Акваізол СБС, Акваізол Еласт, Акваізол - Гідроізоляція, бітумна черепиця «Акваізол», геотекстиль «РУНО».

 

Технологічні можливості обладнання з виробництва бітумної черепиці дозволяють виготовляти продукцію різних кольорів і форм. Для бітумної черепиці Акваізол випускається коньково-карнизна плитка та ендовий килим в колір покрівельного матеріалу. Завдяки покрівлі з бітумної черепиці «Акваізол» житлові та офісні будівлі набувають сучасного європейського вигляду. Бітумна черепиця «Акваізол» успішно пройшла Європейську сертифікацію. Отримала підтверджуючий це сертифікат СЕ, та виробляється за стандартом EN 544: 2011.

 

Багатоступенева система контролю якості, використання сировини провідних виробників, ретельне дотримання регламенту технологічного процесу забезпечили матеріалу «Акваізол» заслужену популярність.

 

Висока якість ТМ «Акваізол» відзначена почесним знаком «Вища проба» Асамблеї ділових кіл України.

 

Завод покрівельних матеріалів «Акваізол»