Завод покрівельних матеріалів «Акваізол»

Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» заснований в 1998 р. Підприємство почало виробництво євроруберойду в 1999 р., виробництво бітумної черепиці в 2003 р., виробництво нетканого поліестеру і геотекстилю в 2004 р. За ці роки на покрівлях України укладено понад 65 млн. кв. м нашого євроруберойду і 3 млн. кв. м бітумної черепиці. П'ятнадцятирічна експлуатація продукції ТМ «Акваізол» в різних кліматичних умовах і при різних навантаженнях підтвердила високу якість вироблених матеріалів.

Всі матеріали, що випускаються, рулонні, що наплавляються, бітумно-полімерні, покрівельні та гідроізоляційні ТМ Акваізол і Руберит сертифіковані в Державній системі сертифікації УкрСЕПРО і відповідають вимогам ДСТУ Б В.2.7-101-2000 (ГОСТ 30547-97) «Матеріали покрівельні та гідроізоляційні. Загальні технічні умови»

Прайс-лист заводу «Акваізол» налічує 42 позиції модифікованих полімерно-бітумних матеріалів (євроруберойду) для покрівельних і гідроізоляційних робіт. Завод «Акваізол» випускає матеріали: Руберит ЕКО, Руберит, Акваізол ЕКО, Акваізол АПП, Акваізол СБС, Акваізол Еласт, Акваізол - Гідроізоляція, бітумна черепиця «Акваізол», геотекстиль «РУНО».

 

Технологічні можливості обладнання з виробництва бітумної черепиці дозволяють виготовляти продукцію різних кольорів і форм. Для бітумної черепиці Акваізол випускається коньково-карнизна плитка та ендовий килим в колір покрівельного матеріалу. Завдяки покрівлі з бітумної черепиці «Акваізол» житлові та офісні будівлі набувають сучасного європейського вигляду.

 

Багатоступенева система контролю якості, використання сировини провідних виробників, ретельне дотримання регламенту технологічного процесу забезпечили матеріалу «Акваізол» заслужену популярність.

 

Висока якість ТМ «Акваізол» відзначена почесним знаком «Вища проба» Асамблеї ділових кіл України.

 

Завод покрівельних матеріалів «Акваізол»

Шановні покупці і партнери!

Завод покрівельних матеріалів «АКВАІЗОЛ» радий повідомити Вам про зниження, з 22 травня 2017 р., роздрібних цін НА ВСІ РУЛОННІ бітумно-полімерні покрівельні та гідроізоляційні мембрани. Уточнюйте актуальні ціни у Відділі продажів Заводу (м. Харків) або найближчих до Вас Регіональних представництвах.
 
Телефонуйте нам!